Kas ir šablongrāmata?

Šablongrāmta - jauns veids kā izgatavot skaistu fotogrāmatu pāris minūtēs, atliek atlasīt konkrētu bilžu skaitu, pēc tam salikt bildes šablongrāmatā un albums gatavs! Jo šablongrāmatā jau ir salikti skaisti foni, noformēti fotovāki, izkārtoti bilžu izkārtojumi un teksta vietas!

Šablongrāmatā ir iespējams pievienot papildus lapaspuses, bet bilžu izkārtojumus nav iespējams mainīt! Var pievienot arī papildus teksta laukus, rāmīšus un dekorācijas.

 

Fotovāki – katrai šablongrāmatai ir pieejami tematikai atbilstoši noformēti fotovāki, atkarībā no šablongrāmatas tematikas, dažos fotovākos ir iespēja arī ievietot savu fotogrāfiju. Uz fotovākiem vari arī pievienot tekstus.

Papīrs ir svarīgs foto albuma pamata elements. Albumi.lv piedāvā  jums kvalitatīvu papīru, kurš garantē ilgu foto albuma mūžu. Mēs  piedāvājam izvēlēties divus papīru veidus jūsu foto albuma izveidei:

Standarta papīrs

ar glancējuma efektu Tavam albumam

Papīra biezums: 170g/m2

Deluxe papīrs

augstas kvalitātes papīrs, uz kura Tavas fotogrāfijas izskatīsies košākas un dabīgākas.

Papīra biezums: 200g/m2

Papīra laminēšana

Izvēlies laminētu papīru un Tava fotogrāmata izskatīsies kā jauna arī pēc 10 gadiem. Laminētas albuma lapas ir ļoti izturīgas pret plīšanu, tās ļoti slikti burzās un, ja gadījumā tās tiek nosmērētas, tās var viegli notīrīt ar mitru lupatiņu.

Mēs piedāvājam divu veidu papīra laminēšanu:

glancēts laminēts papīrs – izvēlies glancētu papīra laminēšanu, lai savam albumam piešķirtu glancējuma efektu. Ar glancētu laminātu pārklātas lapas piešķirs Tavām bildēm vairāk kontrasta.

matēts laminēts papīrs – izvēlies matētu papīra laminēšanu un fotogrāmatas lapas izskatīsies kā drukātas uz papīra, bet albumam būs visas laminēta papīra īpašības. Klienti saka, ka šis lamināta veids izskatās "mierīgāks".