Kas ir fotožurnāls?

Fotožurnāls - Tavs atmiņu žurnāls kā no kioska plaukta - ar glancētiem fotovākiem. Fotožurnālu iespējams izveidot A5 un A4 izmērā (tikai vertikālā novietojumā).

 

 

Papīrs


Standarta papīrs ir 170 g biezs (parastais ofisa papīrs ir 80 g biezs) krītpapīrs ar matētu efektu, ikdienišķām fotogrāmatām.

Deluxe papīrs ir 200 g biezs matēts īpaši balts nekrītots papīrs prasīgiem klientiem - Tavas fotogrāfijas būs košākas ar labāku krāsu pāreju.


Papīra laminēšana

Lapu laminēšana ir jau nodrukātu lapu pārklāšana ar plānu plēvīti, kura piešķir fotogrāmatas lapām ļoti noderīgas īpašības:

- tās neplīst - mūsu eksperimenti rāda, ka laminētas lapas var šķirstīt 1000 reizes un vairāk un tās vienalga paliks kā jaunas, to pierāda mūsu fotogrāmatu paraugi, kuri ir pabijuši vairākās izstādēs.

- tās ir viegli notīrīt - vai ir pazīstama situācija, kad uz lapām uzmesta kāda kūciņa vai tā tiek paņemta ar netīrām rokām un grāmata, atklātnīte vai kāds dokuments tiek neglābjami nosmērēts? Izvēloties lapu laminēšanu, Tev vairs nebūs jābaidās, ka to paņems rokās bērni, vai kāds ciemiņš nejauši uzmetīs kūkas gabaliņu. Pateicoties izturīgajai plēves kārtiņai, Tu netīrās fotogrāmatas lapas vienmēr varēsi notīrīt ar mitru drānu. Tava fotogrāmata būs vienmēr tīra!

Izvēlēties kādu no diviem laminēšanas veidiem

Glancētu

Glancēts lamināts piešķirs papildus kontrastu Tavām fotogrāfijām un fotogrāfijā iemūžinātās atmiņas kļūs košākas - zāle kļūs zaļāka, debesis zilākas un rozes sarkanākas.

Matētu

Matētu laminātu ir grūti atškirt no papīra - Tavas fotogrāmatā iemūžinātās atmiņas kļūs eleganti matētas, noslēpumainas un mierīgas.